Uspesi kraljevačkog džudo kluba „Mašinac“

Džudisti kraljevačkog “Mašinca” ovog vikenda nastupili su na turniru “Župa 2015” u Aleksandrovcu. U konkurenciji preko 230 takmičara, nastupilo je ukupno 13 naših takmičara u konkurenciji poletaraca, mlađih i starijih pionira, i osvojeno je odličnih 12 medalja.

Najuspešniji u konkurenciji poletaraca bio je Ognjen Luković čija se dominacija u ovoj godini u kategoriji do 34kg nastavlja. On je nakon tri meča odličnim borbama osvojio 1 mesto, i tako ostao i dalje neporažen u ovoj godini.
Pavle Jovanović -50kg je stigao do finala, i osvojio je 2.mesto, dok su Miloš Đurović -31kg i Martin Sekuliuć -34kg osvojili 3. mesta.

U konkurenciji mlađih pionirki Mina Đurović -57kg osvojila je 1. mesto, dok je Anđela Lešević -52kg osvojila 2.mesto.

Kod mlađih pionira Miljan Klikovac -50kg i Mile Vukićević -55kg osvojili su 3.mesta, dok je Dimitrije Pavlović bio peti.

U konkurenciji starijih pionira Vuk Vojinović -66kg i Dalibor Pavlović -73kg  osvojili su 2.mesta, dok su Lazar Mišović -55kg i Janko Klikovac-55kg osvojili 3. mesta.

Sledeći nastup džudisti “Mašinca” imaće 24.oktobra na turniru “Srđan Čolić” u Brusu.

Author: KvCafe